Boszorkány Web
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boszorkány Web

Online szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Figyelem!

Iwiw:
Már fent vagyunk iwiw-en, Boszorkányweb néven!

Ha szeretnél, bejelölhetsz ismerősnek!
Adatlapunk

Testvérjáték:
Vámpírtanya

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sarah színrelépése
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 3:37 pm by Sarah Fay Dawn

» A híd átka
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 12:12 pm by pandika1998

» A titokzatos ágak.
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 7:15 pm by pandika1998

» A Csillagvizsgáló rejtéje.
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:59 pm by pandika1998

» Az üvegház.
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:47 pm by pandika1998

» Temető a sírokkal
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:43 pm by pandika1998

» A börtön tisztasága és a sorozatgyilkos.
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:38 pm by pandika1998

» 3-as szoba
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:23 pm by pandika1998

» Szent Merlin Árvaház
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:21 pm by pandika1998

Ezeket használd a fórumon!

/-ok közé tedd, amit a karaktered csinál

- után, amit mond

+ után, amit gondol, és

*-ok közé, amit játékon kívül mondasz

Akik segítenek

Vezérek:

-Jósok rendje(fővezér): Eylion Bernardt Dorian
-Bölcsek rendje: C. Clark Henning
-Halál urainak rendje: Claire Darkfield
-Harcosok rendje: Móry Léda

 

Diák vezetők:

-Viorica Nascita-Walpole
-Sandra Hall
-Claire Blackbone

Menü
 Főoldal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Galéria
Galériánk megújult, és új címre költözött!
 
 
Ha regisztrálsz és bejelentkezel, te is tudsz feltölteni képeket.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: prazem

Jelenleg összesen 1192 hozzászólás olvasható. in 143 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Vas. Aug. 14, 2022 9:09 pm-kor volt itt.
Top posters
Eylion Bernardt Dorian (171)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Viorica Nascita-Walpole (135)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Francise Etienne Galathil (120)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Lilian Lassligona (118)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Claire Blackbone (102)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Claire Blackfield (67)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Filomeia Ruby Mistletoe (57)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Bibione Laila (51)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Serefina Pekkela (46)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Sandra Hall (39)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_lcapBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Voting_barBeszélgetés kötetlenül - Page 2 Vote_rcap 
Zene


MusicPlaylist




 

 Beszélgetés kötetlenül

Go down 
+3
Lilian Lassligona
Gabriella Evans
Claire Blackfield
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Franklin Goth




Hozzászólások száma : 4
Szintje : 1. szint
Szobaszám : 10
Mágia :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Erő :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Reflex :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Gyorsaság :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Koncentráció :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Szerencse :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Kor : 16
Registration date : 2008. Dec. 20.

Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 6:34 pm

bocsi nekem nem tudsz ujjat mutatni 4 éve webprogramozok szóval erősen kétlem hogy hápognák először olvasd ki a PHP black bookot (ugy kb 600 oldal) meg vegyél hozzá egy haladó html nyelvet aztán igérgess ilyeneket. Razz akkor meg már helyre rakhattátok azt a valamit is ami itt főoldal .Viszont akkor meg ti vagytok a hülyék hogy folytattátok és hagytátok hogy ez maradjon akkor viszont még mindig nem látom hogy valaki itt nagyon arra menne ki hogy valamit esetleg változtatni akarna mert még mindig annyit látok hogy másolat amugy nem tudom te mennyire vetted ki a dolgot az ilyesmiből de ilyenekkel jössz hogy Ha a neza egyetem lenne csak egy kérdés a név lopás nektek mit jelent? Razz csak azért mert már ezért lehetne személyi tulajdonság megsértéséért feljelenteni bár ti tudjátok én nem szólok bele......Razz
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale




Hozzászólások száma : 1
Szintje : 1. szint
Szobaszám : 7
Mágia :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Erő :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Reflex :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Gyorsaság :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Koncentráció :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Szerencse :
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Right_bar_bleue

Kor : 32
Registration date : 2009. Jan. 05.

Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 11:45 am

Üdvözlet mindenkinek.

Mivel nincs vendégkönyv vagy vendég hozzászólás ezért regisztráltam és Franklin Goth fröcsögéséhez szeretnék hozzáfűzni ezt azt, hogy lássa nem eszik annyira forrón a kását mint azt ő gondolja.


Franklin Goth írta:
No akkor had irjak mint Új tag erre a fórumra.

1.Valószínüleg ez lesz az első és utolsó hszem itt.
2.Csak arra lennék kiváncsi hogy ennyire tudatlanok vagytok hogy nincs semmi ötletetek egy normális oldal kiépítésére. ELéggé csalódott vagyok hogy ennyi sütni valója sincs az embernek. Megmondom őszintén ahogy elnézem szépen össze lopkodtátok a játék alapelemeit. (Azért a főoldalt én igényesebben megcsináltam volna) De hogy annyi eszetek sincs hogy saját neveket találjatok ki. (Teszem azt pl Morgana Kioshi Huebra. Képpel mindennel eggyütt, Holtak uraiXD nem levágós név mindegy) Azért ez már szerintem a szégyen legalja.
3.Nos igazábol ezért is jöttem. Nezás játékos vagyok aki szeret utána járni a dolgoknak ahogy látom nem is sikertelenül. Remélem tudjátok hogy most Kurva nagy bajba vagytok. Lett csinálva pár Printscreen az oldalrol szoval egykét hasonlóság azért szerintem eléggé szemet szúrna bárkinek nem is beszélve az azonos nevü topicocrol forumokrol nevekről, ja és a képek különös egy pár tök úgy van méretezve mint Nezán talán ez is lopás lenne? Eléggé olyan szaga van nem is ez a lényeg. hanem az hogy kérdem én Bírósági pert akartok a nyakatokba? Mert megkaphatjátok ha annyira akarjátok de szerintem annak se ti se a szülők nem fognak örülni esetlegesen pénzbírságnak. Látjátok a Nezánál a szép kis Copy right jelet ergo a másolás tilos innen már elég szép pert lehetne indítani szóval nagyon gondojátok át most mit tesztek, én javasolnák egy teljes játék újra írást önálló ötletekkel akinek ilyen nincs az ne csináljon fórumot,
Főleg hogy egy olyan játékbol másol ami most már Bejegyzett Közhasznu alapítvány.Kész végeztem.

Tisztelt Franklin Goth akkor lássuk a fenti írásoddal kapcsolatban a véleményem röviden és tömören egy irigy kis szánni való személyiség vagy ide jössz és nyíltan vagy burkoltan de szidsz és fenyegetőzöl mindennemű háttértudás nélkül.
Úgy látom halvány lila fogalmad sincsen, hogyan zajlik Magyarországon a szellemi tulajdonok védelem. Egyből pénzbírságról meg bírósági perről kiabálsz pedig ha ténylegesen szellemi tulajdon sértése állna fenn akkor a LEVÉDETT BEJEGYZETT SZELLEMI TULAJDONJOGOKKAL rendelkező jogi személy hivatalosan megkeresné a fórumot üzemeltető személyt lásd Adminisztrátor és felkérné a jogsértő anyagok eltávolítására, ha ez nem történik meg akkor tovább megy a szolgáltatóhoz és ha itt sem jár sikerrel akkor jön a peres eljárás ami akár több évig is elhúzódik.


Franklin Goth írta:
Hát srácok én nem szídni jöttem egyszerüen a véleményemet mondom amúgy látom nagy itt az össze tartás kiváncsi vagyok amikor kapjátok a pénzbirságot. Csak mondom ha ez lesz akkor bizony megy a fogyasztó védelmi felügyelőség és a bírósági idézés. Ne higgyétek hogy ijesztegetés nem annak szánom egyszerü igéret. Mert azért akár hogy is nézzük eléggé lopás a dolog. Nézzük csak a karakter nevet ugye Morgana nem hinném hogy ő itt játszik mert ahogy elnéztem a játékot azért eléggé silány az ő useréhez képest, szóval ez inkább már megcsúfolás mint tisztelgés, ja és azt se felejtsétek szem előtt hogy a Nezának fizetett hirdetései vannak, ergo ti szépen ezekből ingyen megéltek egy kérdés csak hány évesek vagytok? 12-13 esetleg max 14? nem vagyok biztos csak úgy tippelgetek, de mindegy nem is ez a lényeg attol még ugyan úgy fel lehettek jelentve mint egy felnőtt ha folytatjátok ezt amúgy meg tudom hogy más a név tudod én is a régi időkbe kezdtem de azért kicsit nem levágós? fogadjunk hogy ők a Dark szak. Ugyan már ne nevettessetek, egykét sikátorral akartok nyomulni hogy ott nincs olyan. Amúgy mint mondtam a neza fizetett hirdetéseken keresztül reklámozza az oldalát nem úgy mint ti ahogy észre vettem és ez nem elismerés hanem megcsúfolás és TÖRVÉNYSÉRTŐ. Szóval számoljatok a következményekkel. Amúgy ez olyan megint hogy játszotok egy darabig kihasználjátok majd az ő vérüket szívva csináltok egy tákolmányt ami még a nyomába se ér. Amúgy ez az eredeti Skin ugye? Razz Szóval nagy háttér nem áll mögötte legalábbis szerintem, én elvetem a másolást mert csakis a a készítők ötlettelenségét tükrözi hogy nem tudnak valami önállót csinálni.

Tényleg nem szidni akartál mégis egyből lefikáztad lehúztad valamint megfenyegetted a oldal közösségét perrel és pénzbírsággal meg törvénysértéssel – megjegyezném mindennemű komolyabb háttértudás nélkül itt szólnék neked a MAGYAR JOGI valóság nem a TV-ben látott sorozatokhoz idomul nagyon nem lassú és nehézkes a Bíróságok leterheltsége miatt. Szóval először komolyan tájékozódj, hogy hogyan is zajlanak a magyar szellemi termékek jogi eljárásai. Megsúgom neked előre nehézkesen és igencsak ingoványos bizonytalan talaj ez nem túlságosan védettek a szellemi termékek mert jogvédésük hosszadalmas és költséges eljárás.
A másik lehet, hogy a oldalon a átlag életkor 14+, de ennek ellenére a te ovis szellemben megfogalmazott hsz-ed meg rád nézve szegénységi bizonyítvány. Te meg vagy-vagy kemény 18 éves mégis MEGMONDALAK A FELNŐTTEKNEK ÉS ŐK MAJD JÓL MEGBÜNTETNEK BENETTEKET tempóban nyomod magyarán megpróbálod megijeszteni a nálad fiatalabbakat szánalmas.


Franklin Goth írta:
bocsi nekem nem tudsz ujjat mutatni 4 éve webprogramozok szóval erősen kétlem hogy hápognák először olvasd ki a PHP black bookot (ugy kb 600 oldal) meg vegyél hozzá egy haladó html nyelvet aztán igérgess ilyeneket. Razz akkor meg már helyre rakhattátok azt a valamit is ami itt főoldal .Viszont akkor meg ti vagytok a hülyék hogy folytattátok és hagytátok hogy ez maradjon akkor viszont még mindig nem látom hogy valaki itt nagyon arra menne ki hogy valamit esetleg változtatni akarna mert még mindig annyit látok hogy másolat amugy nem tudom te mennyire vetted ki a dolgot az ilyesmiből de ilyenekkel jössz hogy Ha a neza egyetem lenne csak egy kérdés a név lopás nektek mit jelent? Razz csak azért mert már ezért lehetne személyi tulajdonság megsértéséért feljelenteni bár ti tudjátok én nem szólok bele......Razz

Nos ennek kapcsán meg azt kell mondjam ha ekkor isten vagy webprogramozásban akkor tényleg abban szakértsél és ne a személyi tulajdonjogok megsértésében mert megint ostobaságokat beszéltél ha a NÉV nincs levédve akkor bárki használhatja sőt ha le van védve akkor is ha a szellemi hátterét és a hozzá fűződő jelentést nem használja szóval ne halandzsázzál itt név lopásról mert ebben a formában ahogy te teszed ostobaság.
Ja és mielőtt beszólnál a szokott stílusodban gondolkozás nélkül a családom tagjainak 90% vagy jogász (VÁD) vagy bíró (ÍTÉLET) én pedig 16 éve foglalkozom RPG-kel és több mint 10 éve van rálátásom a szellemi jogvédésekre (Könyvkiadások kapcsán szerzői jogok és a többi blabla).

Üdv és köszönöm a lehetőséget a hozzászólásra.
Vissza az elejére Go down
 
Beszélgetés kötetlenül
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Boszorkány Web :: Egyebek :: Beszélgess bármiről-
Ugrás: