Boszorkány Web
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boszorkány Web

Online szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Figyelem!

Iwiw:
Már fent vagyunk iwiw-en, Boszorkányweb néven!

Ha szeretnél, bejelölhetsz ismerősnek!
Adatlapunk

Testvérjáték:
Vámpírtanya

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sarah színrelépése
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 3:37 pm by Sarah Fay Dawn

» A híd átka
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 12:12 pm by pandika1998

» A titokzatos ágak.
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 7:15 pm by pandika1998

» A Csillagvizsgáló rejtéje.
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:59 pm by pandika1998

» Az üvegház.
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:47 pm by pandika1998

» Temető a sírokkal
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:43 pm by pandika1998

» A börtön tisztasága és a sorozatgyilkos.
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:38 pm by pandika1998

» 3-as szoba
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:23 pm by pandika1998

» Szent Merlin Árvaház
A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:21 pm by pandika1998

Ezeket használd a fórumon!

/-ok közé tedd, amit a karaktered csinál

- után, amit mond

+ után, amit gondol, és

*-ok közé, amit játékon kívül mondasz

Akik segítenek

Vezérek:

-Jósok rendje(fővezér): Eylion Bernardt Dorian
-Bölcsek rendje: C. Clark Henning
-Halál urainak rendje: Claire Darkfield
-Harcosok rendje: Móry Léda

 

Diák vezetők:

-Viorica Nascita-Walpole
-Sandra Hall
-Claire Blackbone

Menü
 Főoldal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Galéria
Galériánk megújult, és új címre költözött!
 
 
Ha regisztrálsz és bejelentkezel, te is tudsz feltölteni képeket.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: prazem

Jelenleg összesen 1192 hozzászólás olvasható. in 143 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Vas. Aug. 14, 2022 9:09 pm-kor volt itt.
Top posters
Eylion Bernardt Dorian (171)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Viorica Nascita-Walpole (135)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Francise Etienne Galathil (120)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Lilian Lassligona (118)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Claire Blackbone (102)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Claire Blackfield (67)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Filomeia Ruby Mistletoe (57)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Bibione Laila (51)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Serefina Pekkela (46)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Sandra Hall (39)
A Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_lcapA Csillagvizsgáló rejtéje. Voting_barA Csillagvizsgáló rejtéje. Vote_rcap 
Zene


MusicPlaylist




 

 A Csillagvizsgáló rejtéje.

Go down 
SzerzőÜzenet
pandika1998




Hozzászólások száma : 10
Szintje : Halál urainak vezére
Szobaszám : 14
Mágia :
A Csillagvizsgáló rejtéje. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Csillagvizsgáló rejtéje. Right_bar_bleue

Erő :
A Csillagvizsgáló rejtéje. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Csillagvizsgáló rejtéje. Right_bar_bleue

Reflex :
A Csillagvizsgáló rejtéje. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Csillagvizsgáló rejtéje. Right_bar_bleue

Gyorsaság :
A Csillagvizsgáló rejtéje. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Csillagvizsgáló rejtéje. Right_bar_bleue

Koncentráció :
A Csillagvizsgáló rejtéje. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Csillagvizsgáló rejtéje. Right_bar_bleue

Szerencse :
A Csillagvizsgáló rejtéje. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Csillagvizsgáló rejtéje. Right_bar_bleue

Kor : 15
Üzenet a világnak: : Én egy boszorkány féle vagyok.nem tudom hogy csinálom de mindig eltörik egy mécses mindenszentekkor pedig le sem esik ránézek és kész.
Registration date : 2010. Feb. 19.

A Csillagvizsgáló rejtéje. Empty
TémanyitásTárgy: A Csillagvizsgáló rejtéje.   A Csillagvizsgáló rejtéje. Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:59 pm

Egy nap mikor John felment a csillagvizsgálóba talált egy papírt amire ez volt írva:
Mikor a nap lemegy én nem leszek melletted,neked menned kell meg kell találnod a sarkcsillagot,ha pedig nem lesz meg balszerencse fog üldözni 10 heten át.
John megijedt arccal rakta zsebre a papírt,majd kiment a teremből.
Elment megkereste legjobb barátját Harryt.
- Harry!Segítened kellene!-mondta John.
- Szia John!Miben?-válaszol Harry.
-Találtam egy papírt amikor felmentem a csillagvizsgálóba és a papírra az van írva hogy:
"Mikor a nap lemegy én nem leszek melletted,neked menned kell meg kell találnod a sarkcsillagot,ha pedig nem lesz meg balszerencse fog üldözni 10 heten át."
-Ez mit jelenthet?- kérdezte John.
-John ez egyszerű fel kell mennünk a csillagvizsgálóba este és meg kell keresnünk az égen.-válaszolja Harry.
- Harry, de ha nem csillagot kell keresnünk hanem egy sarkcsillag nevű embert vagy állatot?-kérdezi megdöbbent arccal John.
- Hm...Igaz ebben nem lehetünk olyan biztosak mire gondolt ez a titokzatos valaki.- válaszolta Harry.
Vissza az elejére Go down
 
A Csillagvizsgáló rejtéje.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Boszorkány Web :: Egyetemi-hegy :: Kastély :: Kastély épület :: Tornyok-
Ugrás: