Boszorkány Web
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boszorkány Web

Online szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Figyelem!

Iwiw:
Már fent vagyunk iwiw-en, Boszorkányweb néven!

Ha szeretnél, bejelölhetsz ismerősnek!
Adatlapunk

Testvérjáték:
Vámpírtanya

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sarah színrelépése
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 3:37 pm by Sarah Fay Dawn

» A híd átka
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 12:12 pm by pandika1998

» A titokzatos ágak.
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 7:15 pm by pandika1998

» A Csillagvizsgáló rejtéje.
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:59 pm by pandika1998

» Az üvegház.
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:47 pm by pandika1998

» Temető a sírokkal
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:43 pm by pandika1998

» A börtön tisztasága és a sorozatgyilkos.
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 6:38 pm by pandika1998

» 3-as szoba
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:23 pm by pandika1998

» Szent Merlin Árvaház
Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:21 pm by pandika1998

Ezeket használd a fórumon!

/-ok közé tedd, amit a karaktered csinál

- után, amit mond

+ után, amit gondol, és

*-ok közé, amit játékon kívül mondasz

Akik segítenek

Vezérek:

-Jósok rendje(fővezér): Eylion Bernardt Dorian
-Bölcsek rendje: C. Clark Henning
-Halál urainak rendje: Claire Darkfield
-Harcosok rendje: Móry Léda

 

Diák vezetők:

-Viorica Nascita-Walpole
-Sandra Hall
-Claire Blackbone

Menü
 Főoldal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Galéria
Galériánk megújult, és új címre költözött!
 
 
Ha regisztrálsz és bejelentkezel, te is tudsz feltölteni képeket.
Statistics
Összesen 79 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: prazem

Jelenleg összesen 1192 hozzászólás olvasható. in 143 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Vas. Aug. 14, 2022 9:09 pm-kor volt itt.
Top posters
Eylion Bernardt Dorian (171)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Viorica Nascita-Walpole (135)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Francise Etienne Galathil (120)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Lilian Lassligona (118)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Claire Blackbone (102)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Claire Blackfield (67)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Filomeia Ruby Mistletoe (57)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Bibione Laila (51)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Serefina Pekkela (46)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Sandra Hall (39)
Csakhogy tutira észre vegyétek Vote_lcapCsakhogy tutira észre vegyétek Voting_barCsakhogy tutira észre vegyétek Vote_rcap 
Zene


MusicPlaylist




 

 Csakhogy tutira észre vegyétek

Go down 
SzerzőÜzenet
Franklin Goth




Hozzászólások száma : 4
Szintje : 1. szint
Szobaszám : 10
Mágia :
Csakhogy tutira észre vegyétek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Csakhogy tutira észre vegyétek Right_bar_bleue

Erő :
Csakhogy tutira észre vegyétek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Csakhogy tutira észre vegyétek Right_bar_bleue

Reflex :
Csakhogy tutira észre vegyétek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Csakhogy tutira észre vegyétek Right_bar_bleue

Gyorsaság :
Csakhogy tutira észre vegyétek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Csakhogy tutira észre vegyétek Right_bar_bleue

Koncentráció :
Csakhogy tutira észre vegyétek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Csakhogy tutira észre vegyétek Right_bar_bleue

Szerencse :
Csakhogy tutira észre vegyétek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Csakhogy tutira észre vegyétek Right_bar_bleue

Kor : 16
Registration date : 2008. Dec. 20.

Csakhogy tutira észre vegyétek Empty
TémanyitásTárgy: Csakhogy tutira észre vegyétek   Csakhogy tutira észre vegyétek Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 7:55 pm

No akkor had irjak mint Új tag erre a fórumra.

1.Valószínüleg ez lesz az első és utolsó hszem itt.
2.Csak arra lennék kiváncsi hogy ennyire tudatlanok vagytok hogy nincs semmi ötletetek egy normális oldal kiépítésére. ELéggé csalódott vagyok hogy ennyi sütni valója sincs az embernek. Megmondom őszintén ahogy elnézem szépen össze lopkodtátok a játék alapelemeit. (Azért a főoldalt én igényesebben megcsináltam volna) De hogy annyi eszetek sincs hogy saját neveket találjatok ki. (Teszem azt pl Morgana Kioshi Huebra. Képpel mindennel eggyütt, Holtak uraiXD nem levágós név mindegy) Azért ez már szerintem a szégyen legalja.
3.Nos igazábol ezért is jöttem. Nezás játékos vagyok aki szeret utána járni a dolgoknak ahogy látom nem is sikertelenül. Remélem tudjátok hogy most Kurva nagy bajba vagytok. Lett csinálva pár Printscreen az oldalrol szoval egykét hasonlóság azért szerintem eléggé szemet szúrna bárkinek nem is beszélve az azonos nevü topicocrol forumokrol nevekről, ja és a képek különös egy pár tök úgy van méretezve mint Nezán talán ez is lopás lenne? Eléggé olyan szaga van nem is ez a lényeg. hanem az hogy kérdem én Bírósági pert akartok a nyakatokba? Mert megkaphatjátok ha annyira akarjátok de szerintem annak se ti se a szülők nem fognak örülni esetlegesen pénzbírságnak. Látjátok a Nezánál a szép kis Copy right jelet ergo a másolás tilos innen már elég szép pert lehetne indítani szóval nagyon gondojátok át most mit tesztek, én javasolnák egy teljes játék újra írást önálló ötletekkel akinek ilyen nincs az ne csináljon fórumot,
Főleg hogy egy olyan játékbol másol ami most már Bejegyzett Közhasznu alapítvány.Kész végeztem.
Vissza az elejére Go down
 
Csakhogy tutira észre vegyétek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Boszorkány Web :: Egyebek :: Beszélgess bármiről-
Ugrás: